O firmě

firma laser technology s.r.o.

Společnost Laser Technology s.r.o. je ryze českou firmou, která byla založena v roce 2008 s cílem navázat na několikaleté zkušenosti jejich zakladatelů ve strojírenském oboru.
Hlavní náplní naší společnosti je zakázková a sériová výroba přesných výpalků z plechu laserovým pálením na našich strojích TRUMPF.

Od roku 2010 naše společnost výrazně posílila strojové vybavení a postupně s růstem objemu výroby se rozšířilo i zaměření na jiná odvětví a to o ohýbání na CNC ohraňovacích lisech a zámečnickou dílnu, kde provádíme dělení materiálu, broušení, svařování, řezání ruční plazmou, montáž, kompletace výrobků aj.

V rámci vzrůstajících nároků zákazníků a zkvalitnění služeb jsme v roce 2012 zavedli informační systém QI, který je přímo upraven na potřeby naší společnosti. S jeho pomocí jsme tak zkvalitnili, zpřehlednili a zvýšili tok výroby.

firma laser technology s.r.o.S ohledem na zvyšující se nabídku, rozšiřujeme i strojní park tak, abychom zákazníkovi mohli nabídnout kompletní realizaci jeho poptávky od nápadu až po hotový výrobek. V roce 2013 jsme zakoupili CNC řezací stroj RUM 3000 GP, laser TruLaser 3030 (L20) / 5000 W s novou technologií CoolLine a hydraulický ohraňovací lis TruBend 5085 a závěsný tryskací stroj.

Zkušenosti a profesionalita našich zaměstnanců, podpořená použitím moderních technologií, nám udávají předpoklad naprosté spokojenosti zákazníků.


Hlavní předností naší společnosti jsou krátké dodací termíny a flexibilita závozů.


Disponujeme vlastním vozovým parkem. Naše expediční oddělení zajišťuje plánování a organizování dodávky daných výrobků až k zákazníkovi. Přepravu do 3t zajišťujeme vlastními vozy. Pro objemnější závozy využíváme služeb smluvních přepravců. 
Pro rychlejší zpracování Vaší cenové poptávky zasílejte výkresovou dokumentaci ve formátu DWG a DXF.

Máte-li zájem o naše služby, napište nám:Spolupracujeme:

Prášková lakovna ADECOLOR ,

Zámečnictví WINKEL ,

obrábění FERAMU s.r.o.